Brak wytrysku, podniecenia. Co robić?

Witam! Mój problem jest następujący - mam 20 lat i od niedawna współżyję z moją partnerką (przedtem byłem prawiczkiem). Póki co, spaliśmy ze sobą 3 razy i tutaj pojawia się problem - ani razu nie doszedłem. Dosyć ciężko jest mi "stwardnieć", jak już się uda to po założeniu kondona pojawia się tendencja spadkowa jeśli chodzi o wzwód. Stosowałem durex classic, teraz kupiłem durex elite, bo podobno są cieńsze i zwiększają doznania. Naprawdę moja kobieta mnie podnieca i nie jest to jej wina, że jest jak jest, a nie chcę, żeby czuła się winna. Przed tym jak zacząłem z nią być masturbowałem się, czasami 6 razy w tygodniu, czasami raz. Czy to może mieć jakiś wpływ na mój problem? Może to stres? Bo nie ukrywam że się za każdym razem stresuję i modlę się żeby wyszło i żebym znów się nie skompromitował. Co mam robić? Jak zaradzić temu, co opisałem? Proszę o szybką odpowiedź. Póki co, postanowiłem wstrzymać się od wszelkich igraszek, seksu, masturbacji przez około 3 tygodnie, żeby się "wypościć". Następnie spróbujemy raz jeszcze.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Sam Pan zauważył, że Pana problem może być związany ze stresem towarzyszącym zbliżeniom. I tak zapewne jest w istocie. Dodatkowo, prezerwatywa obniża nieco zdolność odczuwania bodźców seksualnych, co jeszcze utrudnia sprawę. Proponowałbym podejmowanie dalszych prób w możliwie najbardziej komfortowej sytuacji - bez obecności osób trzecich za ścianą, w dzień wolny od pracy/szkoły itp.