Dlaczego nie odczuwam w ogóle emocji?

Od 2 lat i 10 miesięcy nie odczuwam lęku - w ogóle emocji. Jest tak od leczenia szpitalnego i środowiskowego, czyli w podanym czasie. Nie jest tak, że nie niepokoję się wcale, bo nie straciłam rozumu tylko jednak w sytuacji, w której powinna podnieść się adrenalina, ja nie przeżywam i się nie boję - nie jestem w stanie wzbudzić w sobie strachu. Stosowałam przez ponad 2 lata od 2019 r. lek Xeplion - ostatnio 75 mg, teraz nie stosuję już tego leku, bo nowy lekarz zmienił mi leki, a za to biorę pregabalinę - Preato - 187, 5 mg dziennie, flupentyksol - Fluanxol - 3 mg. Proszę powiedzieć, dlaczego nie odczuwam lęku, czy to dlatego, że przez leki nie odczuwam emocji? Przed leczeniem, gdy miałam tylko obniżony nastrój i duże rozdrażnienie, złość odczuwałam emocje. Kobieta, 35 lat

Dzień dobry,

Jaka jest szansa, aby zwróciła się Pani z tym pytaniem do lekarza, który wystawił recepty na wymienione przez Panią leki?

Aniceta Kijewska

psycholożka

aniceta.pl