Dlaczego partner ciągle czuje się zmęczony?

Dzień dobry. Mój facet zrobił się jakiś dziwny ciągle jest zmęczony ,ciągle go boli głowa jest jakiś inny niż wcześniej ,nawet się mało do mnie odzywa ,zapytałam o to to napisał tak "wiesz ,że mi się nie chce pisac ,tyle razy Ci mowilem ze jak mam trzymac telefon i ciagle pisac to lepiej pogadać chwile albo jak jestes " kiedyś pisaliśmy całe dnie nic nie narzekał ,a nagle ,że on idzie oglądać ,że idzie na siłownie itd nie chce konca pytałam juz o to ,ale rozmowy z nim są bardzo trudne .

Witam. Widać, że zachowanie partnera wywołuje u Pani zaniepokojenie. Zmiany jakie u niego zaszły, rozumiem, że znacząco wpłynęły na jakość Waszej relacji. Jest dla mnie w pełni zrozumiałe, że zadaje sobie Pani pytania o przyczyny tej sytuacji.
Trudno jest powiedzieć jednoznacznie, z czego to wynika. Mogą być to problemy zdrowotne (np. migreny, depresja) lub trudności w Waszej relacji, które powodują dystansowanie się partnera.
Dobrze byłoby porozmawiać z chłopakiem nt. Pani spostrzeżeń. Jeżeli rozmowa nie przyniesie oczekiwanych efektów, pozostaje poczekać na rozwój sytuacji.
Pozdrawiam.

Witam!
Wszystko wskazuje na to, że Pani facet jest Panią zmęczony i potrzebuje "trochę wolnej przestrzeni". Zagarnęła Pani całe jego otoczenie i on najzwyczajniej w świecie się broni. Musi Pani trochę odpuścić, bo inaczej nic z tego nie będzie.
Życzę więcej umiaru
W. Łuczkowski.

Witam Panią
W każdym związku zdarzają się trudne chwile.
Jeżeli dzieje się coś niedobrego, na pewno nie wolno
tego dłużej tak zostawiać. Problem sam się nie rozwiąże.
Myślę, że najlepszym wyjściem będzie spokojna, szczera rozmowa.
Proszę powiedzieć partnerowi o swoich oczekiwaniach i odczuciach.
Najlepiej podczas weekendu, bez pośpiechu,
gdy będziecie zrelaksowani.
Wyjaśnijcie sprawę i zastanówcie się, co jest przyczyną kryzysu,
co trzeba zmienić, byście w związku obydwoje byli zadowoleni.
Ważne, żeby podczas rozmowy omówić wszystkie
istotne problemy.
Jeśli nie będziecie w stanie poradzić sobie sami, to zachęcam
Państwa do spotkań terapeutycznych z psychologiem.
Jeżeli rozmowa nie przyniesie pożądanego efektu,
to zachęcam Panią do indywidualnych spotkań z psychologiem,
gdyż Pani ciągłe zdenerwowanie i stres mogą doprowadzić
do zaburzeń nerwicowych. Warto też zastanowić się,
czy swoją miłością nie przytłacza Pani partnera.
Ważne, żeby odzyskała Pani równowagę wewnętrzną,
odbudowała pozytywny obraz siebie, wzmocniła poczucie
własnej wartości i zbudowała własną niezależność.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl