Dlaczego partner miał problem z erekcją?

Uprawiałam seks z moim mężczyzną skończył się sporym jego wytryskiem na mnie. Następnie po kilkunastu minutach chciałam zrobić mu loda i niestety ale nie stanął mu. Zmartwiło mnie to, bo nigdy tak nie było, że nie potrafiłam go postawić ręką i zaspokoić ustami. Partner przerwał mi i powiedział, że nie umie tak pod presją czasu (za chwilę musieliśmy wychodzić, bo się spieszył w jedno miejsce). Czy to naprawdę mogło być przez to czy to we mnie jest problem? Czy możliwe, że to po dużym wytrysku z małym odpoczynkiem pomiędzy nie mógł już mu stanąć? Jeśli to ważne to partner ma 55 lat, ja 20. Pytałam się go i mlwil że to wszystko dobrze, że go podniecam, to nie moja wina, ale zmartwiło mnie to i mi przykro że tak to wyszło. Lubię sprawiać mu przyjemność I teraz także chciałam
KOBIETA, 20 LAT 4 miesiące temu

Dzień dobry.

Zasadniczo NORMA to jednorazowy stosunek z wytryskiem.

Wszysto ponad to - to jakby EXTRA PREMIA.

Łatwiej o tą premię jest w młodym wieku, w średnim trochę trudniej...

Generalnie jest to sprawa indywidualna i zmienna...

Podsumowując: Nie powinna się Pani niepokoić i nie należy niepokoić Partnera.

Pozdrawiam Noworocznie. JW :-) Pń, 1/24