Dlaczego po porodzie mam problemy ze zdrowiem?

Witam, jestem 4 miesiące po porodzie od tego czasu mam problemy ze zdrowiem, kolatanie serca, ucisk w klatce i gardle, bóle i zawroty głowy, drżenie kończyn, uczucia gorąca i zimna, i ogólne przemęczenie, byłam kilka razy u lekarzy, robiłam morfologie, ekg nic złego nie wyszło. Co to może być?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wykonać jeszcze badania hormonów tarczycy. Być może choroba tego gruczołu jest przyczyną Pani objawów. Pozdrawiam!