Dlaczego po roku od porodu nadal jestem zmęczona?

Witam. Rok temu urodziłam dziecko. Od tamtej pory jestem ciągle zmęczona. Mały przesyłka cała noc a ja budzę się nie wyspana . Muszę w dzień przespać się z 2 godziny. Robiłam badania z krwi i wszystko ok. Tag też w normie. Zaczęłam brać leki na depresję ale zmęczenie i senność nadal jest. Co mi może być

Dzień Dobry Pani,

Według mojej opinii prawdopodobnie brakuje Pani regularnej aktywności fizycznej, najlepiej na powietrzu, oraz przestrzegania regularnego i nawykowego czasu snu.
A jak jest u Pani z suplementacją organizmu, przede wszystkim magnezem, wit. B12?

Jest takie powiedzenie, którym tutaj bardzo często się dzielę- dzielę się z Panią:
Ruch zastąpi prawie każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu....

Dodatkowo sugerowałabym Pani rozważenie podjęcia zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która byłaby dla Pani pomocna.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam Panią
Opisane przez Panią objawy mają zapewne podłoże
emocjonalne czyli są natury psychologicznej.
Codzienny trud i obowiązki, związane z wychowaniem maleństwa,
oprócz poczucia szczęścia mogą wywołać również poczucie
bezsilności, frustrację psychiczne zmęczenie i przygnębienie.
Ważne jest, by w całym tym chaosie znaleźć chwilę dla siebie – na kąpiel,
na spacer, na wyjście do fryzjera, na spotkanie z przyjaciółmi,
na to co Pani lubi robić, chociażby kosztem prania czy sprzątania.
Zachęcam też Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska
Pani równowagę wewnętrzną i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl