Dlaczego podczas śpiewu brakuje mi tchu?

Witam serdecznie jestem solistką w kapeli śpiewam pięć lat i mam problemy z ukladem oddechowym męczę się gdy spiewam, brakuje mi często oddechu urywa się mam infekcje gardła zimą często i może to z oskrzeli niedoleczonych proszę o poradę. NIGDY W ŻYCIU NIE PIŁAM ALKOHOLU ANI NIE PALIŁAM NIGDY PAPIEROSÓW.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć