Dlaczego postępuje u mnie podwyższona wrażliwość na zimno?

Witam serdecznie, od kilku lat postępuje u mnie podwyższona wrażliwość na zimno, nawet gdy jest ciepło, ja czuję chłód. Teraz gdy mamy temperatury po -15, po prostu zamarzam na amen, nie potrafie przestać się trześć, w nocy jest jeszcze gorzej a do tego zalewają mnie zimne poty. Dziś byłem na badaniu oporowym z glukozą. Krew pobrano bez glukozy, a następne dwa po podaniu glukozy (po 1h i po 2h) przez te dwie godziny moje ręce i nogi prawie zamarzły, przy ostatniej próbie krew była gęsta jak żel, ledwie przeplywała. Co myślą o tym specjaliści?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jakie tsh? Morfologia? Jaka waga? Używki? Dieta? Sugeruję kontrolę u alergologa.