Dlaczego się nadmiernie pocę?

Dzień dobry!!!! Rok temu urodziłam córkę, od tego czasu dużo schudłam, jednak mam jeszcze nawagę. Mam też problem, ponieważ odczuwam ciągłe zmeczenie, okropnie się pocę, wypadają mi włosy oraz mam problemy ze skórą! Pstatnio także mam problemy z miesiączką, która się w ubiegłym miesiącu wcale nie pojawiła, a za to w tym miesiącu pojawiła się dwa razy!!! Na pewno nie jestem w ciąży, ale nie wiem, co mi jest. Proszę o szybką odpowiedz! Dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Opisane objawy wynikać mogą m.in. ze zbyt gwałtownej utraty masy ciała przy stosowaniu niewłaściwej diety. Mogło to doprowadzić do niedoborów pokarmowych oraz zachwiania równowagi hormonalnej organizmu. Równowaga ta mogła też zostać naruszona również z innej przyczyny, która wymaga wyjaśnienia. Konieczna jest więc wizyta u lekarza rodzinnego, który przeprowadzi wywiad i badanie fizykalne oraz skieruje na podstawowe badania, m.in. morfologii krwi. Prawdopodobnie wskazana też będzie wizyta w gabinecie ginekologicznym, ponieważ nieprawidłowe krwawienia z dróg rodnych wymagają wyjaśnienia.

Pozdrawiam