Powrót do aktywności fizycznej po operacji usunięcia żylaków nogi

Witam W listopadzie czeka mnie operacja usunięcia żylaków prawej nogi (prawdopodobnie cała żyła piszczelowa) metodą tradycyjną. Nie obawiam się dolegliwości bólowych czy estetycznych jednak zależy mi na szybkim powrocie do aktywności fizycznej. Zazwyczaj biegam 2-3 razy w tygodniu 5-10 km na 1 trening i 2 razy tygodniowo ćwiczę ogólnorozwojową gimnastykę (pompki przysiady i podobne). Jak szybko będę mógł wrócić do takiej aktywności. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Po około miesiącu dwóch. W zależności jak Pan się będzie czuł.

Pozdrawiam.