Dlaczego śluz z pochwy tak intensywnie pachnie?

Dzien dobry. 3 tyg temu miałam kontrole u ginekologa- wszystko było w normie, pH prawidłowe. Czuję się dobrze, nie mam żadnych upławów, nic nie piecze, nie swędzi ale od 2 dni (zaczely sie dni plodne) mój śluz bardzo intensywnie pachnie. Ten zapach z niczym mi się nie kojarzy- z pewnością nie jest rybi ani kwaśny. Moj facet mówi, że ten zapach nie jest zbyt przyjemny -ale on go czuje dopiero gdy jest kilkanaście cm od mojego krocza- ja czuje ten zapach dużo mocniej. To strasznie krepujące.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza ginekologa być może rozpoczętej infekcji