Dlaczego swędzi mnie skóra po odstawieniu Olanzapiny?

Po odstawieniu olanzapiny(zalasta) wraz z lekarzem zaczela mnie swedziec skora jestem alergikiem i mam przewlekla pokrzywke idiopatyczna wiem ze olanzapina byla przeciwhistaminowa a teraz gdy probuje lekow antyhistaminowych pierwszej generacji nie dzialaja dalej mnie wszystko swedzi twarz brzuch plecy szyja nogi itd nie wiem co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza prowadzącego leczenia i modyfikacja leczenia a obecnie jakie są leki ?