Dlaczego w nocy nie mogę przełknąć do końca śliny?

Podczas zasypiania nie mogę do końca przełknąć śliny. Często się wtedy duszę. Problem mija dopiero, gdy się czegoś napiję. Jak mogę sobie z tym poradzić? Boję się, że może to okazać się pewnej nocy tragiczne w skutkach. Co mi dolega?

Problem, jaki jest przez Ciebie opisany, może być stricte medyczny. Odpisuję na niego jako psycholog, gdyż często spotykam się, że takie objawy pojawiają się przy nerwicy. Jeśli więc nie uzyskasz odpowiedzi od lekarzy, warto zgłębić temat od strony psychologicznej.