Dlaczego w przypadku bólu zęba po ekstrakcji nir jest zalecane Solpadine?

Dlaczego na ostre bóle po wyrwaniu zębów mądrości lekarze nie polecają leków "Solpadeine" ? Które mają w składzie :paracetamol, fosforan kodeiny i kofeina . Zawsze spotykam się na forum z Ibupromem , Apapem, Paracetamol, bądź Ketonal czy Nimesil w razie bardzo silnego bólu? Te niżej są uznawane jako lepsze czy bardziej popularne od wspomnianego "Solpadeine" ? Bo bardzo boli mnie miejsce wyrwania zębów i nie wiem co najlepiej brać . Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Każdy organizm inaczej reaguje na środki przeciwbólowe i na każda osobę inne lepiej działają. Solpadeine jest bardzo dobrym lekiem i często przepisuję go moim Pacjentom.