Dlaczego z leczonego kanału sączy się substancja?

Witam. Jestem w trakcie leczenia kanałowego dolnej szóstki. Kanały były już.czyszczone. Czekam na ostatnią wizytę. Moj problem jest taki, że ząb pobolewa i cały czas sączy się z niego jakaś chemia (posmak lekarstwa dent.) Ponoć leki te nie są obojętne dla zdrowia, a wręcz szkodliwe. Co zrobić?

Witam,
prawdopodobnie uszkodzeniu(rozszczelnieniu) uległ opatrunek tymczasowy i dlatego czuje Pani lekarstwo. Proszę udać się do swojego dentysty , ponieważ powinno to być jak najszybciej ponownie oczyszczone i zabezpieczone , a najlepiej wyleczone na jednej wizycie.
Pozdrawiam,
lek.stom. Łukasz Wojszwiłło