Długotrwałe przyjmowanie leków ziołowych przy menopauzie

Czy długo trwałe przyjmowanie leków ziołowych takich jak Climagyn lub z zawartością soi nie jest szkodliwe dla zdrowia i czy organizm się nie przyzwyczai do zażywania tych samych leków.Czy jednak trzeba zmieniać leki po jakimś czasie,aby działały i były skuteczne przy menopauzie.

Witam! Preparaty sojowe są jak najbardziej bezpieczne i można je stosować przewlekle. Oczywiście korzystniejsze dla organizmu jest stosowanie zamienne różnych preparatów.