Do jakiego lekarza mogę pójść z podejrzeniem zapalenia lub grzybicy penisa?

Jestem 29-letnim mężczyzną. Od 4 lat jestem w stałym związku z partnerką. Od dłuższego czasu nie uprawiamy seksu, ponieważ partnerka każdorazowo po stosunku uskarżała się na dokuczliwe problemy w okolicach narządów rozrodczych. Chciałbym się zbadać - do jakiego lekarza mogę pójść z podejrzeniem zapalenia lub grzybicy penisa?

Wszystko zależy od objawów u pana i partnerki. Od tego uzalezniony jst dobór badań. Problem niekoniecznie leży po Pana stronie. Z drugiej strony partnerka moze byc uczulona np na nasienie. Tak więc didgnostyka zależy od wielu czynników. To wysztko omawia się na wizycie u lekarza.

Proszę odwiedzić lekarza rodzinnego, który - jeżeli będzie taka potrzeba, skieruje Pana do specjalisty (urologa lub dermatologa).