Do jakiego lekarza powinna udać się osoba z myślami samobójczymi, często denerwująca się na otoczenie?

Witam, mam 24 lata, chodzę do pracy, ale szybko się denerwuje, często płaczę... Gdy jestem w domu nic nie robię.... Mam czasem myśli samobójcze ale wiem że nie mogę tego zrobić.... Czasem jest lepiej czasem gorzej ale od dzieciństwa mam te problemy... Już mam dość muszę coś z tym zrobić bo mówię znajomym że jestem zajęta a tak naprawdę poprostu chce być sama.... Mam też problemy z jedzeniem jem za dużo pomimo że to wiem nadal to robię... Nie mam już sił, chce w końcu z tym wszystkim się uporać.... Proszę o poradę do jakiego lekarza/specjalisty mam się udac?

Witam Panią, na początku proponuję aby Pani skontaktowała się z dietetykiem. Proszę też kupić sobie w aptece preparat ziołowy o nazwie Kudzu, ponieważ wygasza on ośrodek w korze mózgowej odpowiedzialny za powtórzenie czynności, co pomoże Pani w zmniejszeniu łaknienia. Można też zastanowić się nad hobby lub pasją. Zaczyna się wiosna - proponuję jazdę na rowerze, bieganie, chodzenie o kijach, spacery - to zawsze pomaga. Proszę też rozejrzeć się wokół siebie, może ktoś w Pani okolicy potrzebuje pomocy: w korepetycjach, w zakupach,w sprzątaniu itp. To też pomaga, bo wtedy człowiek czuje się potrzebny. Proszę też pamiętać, że ma Pani 24 lata, to jest ogromny bonus życiowy, który też należy wykorzystać. Można też pójść do psychoterapeuty, psychologa, lub zapisać się na jakiś kurs: jogi, aerobiku, pływania itd.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

Witam serdecznie,
w przypadku powracających myśli samobójczych w połączeniu z obiżonym nastrojem ewidentnie wskazana jest leczenie psychiatryczne ze wsparciem psychoterapeutycznym, które jest nieodzowne.
Pozdrawiam