Do jakiego lekarza się zwrócić przy problemach z pamięcią?

Witam, mam 19 lat. Mam problemy z pamięcią. Nie pamiętam nazwisk osób, a którymi chodziłam do klasy w gimnazjum (z którymi miałam dobre relacje). Ostatnio znalazłam zeszyt z notatkami sprzed dwóch lat - z moimi własnymi badaniami i przemyśleniami na ciekawiące mnie tematy. Nie pamiętam już żadnego opisanego tam zagadnienia, chociaż musiałam być zaangażowana w czytanie na te tematy. Do jakie specjalisty powinnam się zwrócić?

Szanowna Pani,

wskazana jest diagnostyka neuropsychologiczna, konsultacja neurologiczna.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś