Do jakiego lekarza udać się z dysforią?

Pytam gdzie mam sie udac z dysforia do psychologa, psychiatry czy terapeuty. Prosze o konkretna odpowiedz. I nie chce zadnych antydepresantow brac. Takze czekam na odpowiedz.

ZAchęcam do skorzystania z pomocy zarówno psychiatry jak i psychologa psychoterapeuty. Ważne żeby przyscholog był jednocześnie psychoterapeutą.

Witam,

wskazana jest diagnostyka przyczyny dysforii, w związku z tym, zachęcam do konsultacji psychiatrycznej, a następnie do leczenia psychoterapeutycznego.
Pozdrawiam serdecznie