Do jakiego lekarza udać się z pieczeniem języka?

Witam Mam problem z czesto powracajacym pieczeniem jezyka, dodam ze czest robia mi sie zajady w kacikach ust i strupy w nosie. Nie mam bialych narosli jak przy grzybicy, jezyk jest bardzo czerwony i piecze bardzo jesli cokolwiek jem. Dodam jeszcze ze jestem uzalezniona od jedzenia fusow od kawy to trwalo ok 2 lat pisze w trwalo dlatego ze tydzien temu chyba watroba mi sie "przewrocila" i mialam biegunke przez cala noc i odrzucilo mnie od kawy. Jaki lekarz moze mi pomoc? Paulina

W związku z tym, iż to w fusach znajdują się tłuszcze z grupy diterpenów - kafestol i kahweol. - substancje te zwiększają ilość złego cholesterolu we krwi, a to już prosta droga do zawału serca. Diterpeny źle wpływają także na pracę wątroby. Najwięcej jest ich w kawie parzonej. Pani Paulino zalecam kontakt z terapeutą uzależnień. Faza terapii ma dwa cele. Pierwszy to analiza destrukcji. Polega na uświadamianiu pacjentom skutków ich nałogowego życia (zjadania fusów). Zajęcia psychoedukacyjne dostarczają podstawowej wiedzy z tego zakresu, natomiast psychoterapeutyczne konfrontują chorego z istotnymi faktami z jego życia.
Celem terapii jest zmiana nastawienia chorego do jego dotychczasowych nałogowych zachowań, uwypuklenie ich skutków.
Jeżeli pisze Pani, że taka sytuacja trwa już dwa lata, oznacza to, że problem znacznie się nasilił. W swoim mieście lub miejscowości ościennej znajdzie Pani zapewne taką poradnię.
Jednocześnie zachęcam do zrobienia podstawowych badań jak również U|SG narządów wewnętrznych.