Do jakiego lekarza zgłosić się z anorgazmią?

Witam, mam 22 lata, od 4 lat regularnie współżyję, nigdy nie miałam orgazmu. Ani sama się nie "doprowadziłam", ani z partnerem. Miałam 2 partnerów; pomimo tego, że obydwóch kochałam, odczuwałam pożądanie i było mi dobrze, stosunek nie kończył się orgazmem. Zastanawiam się do jakiego lekarza się zgłosić: czy ginekolog, czy raczej seksuolog. Jeśli seksuolog, to czy taki z wykształceniem medycznym czy psychologicznym. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam.

Dzień dobry!

Może Pani zgłosić się zarówno do lekarza seksuologa, jak i psychologa seksuologa. W zależności od diagnozy, odkrytych przyczyn trudności leczenie będzie prowadził jeden z nich lub oboje.

Pozdrawiam!