Do jakiego specjalisty powinna się udać osoba, która po niewielkiej ilości alkoholu traci świadomość?

Drożdżaki ? Bliska mi osoba po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu w krótkim czasie zaczyna tracić świadomość jakby była w stanie upojenia alkoholowego. Zwykle to jest po 0.5 l piwa lub 2-3 lampkach wina. Z ust czuć nie zapach wina czy piwa lecz zapach taki jak po spożyciu wódki. Po upływie 1-2 h jest w stanie jakby upojenia alkoholowego towarzyszy temu senność, braki równowagi jak i brak pamięci dnia nastepnego. Do jakiego specjalisty się udać.

Koniecznie do Neurologa, EEG ! PILNA DIAGNOSTYKA!
Podstawowe badania, ocena poziomu glukozy we krwi!! i inne badania oceniające morfologię, elektrolity, funkcje wątroby i nerek. PILNIE
Podstawowe zalecenie: UNIKAĆ ALKOHOLU, Zdrowa dieta, bez cukrów!!
Pozdrawiam i zapraszam!