Utrata panowania nad sobą po alkoholu

Witam. Proszę o pomoc !! Jestem młodą dziewczyną, mam 25 lat.. Mam problem, gdy wypije alkohol, jestem w trakcie upojenia alkoholowego - tracę panowanie nad sobą.. zaczynam być agresywna wobec swojego partnera, czepiam się od wszystko, zaczynam mu zarzucać, że mnie zdradza itp... Ta sytuacja powtórzyła się ponownie, nie wiem co robić.

Witaj, jeśli problemy stwarzają się pod wpływem stanu upojenia alkoholowego i mając tego świadomość nie dajesz rady w jakikolwiek sposób tego alkoholu ograniczyć, to jest to wyraźny sygnał że możesz być w którejś z faz uzależnienia- im szybciej pójdziesz po pomoc do psychologa-terapeuty uzależnień, tym szybciej dowiesz się jak duże zagrożenie chorobą alkoholową jest na dzień dzisiejszy i będziesz mogła podjąć świadomą, samodzielną decyzję co robić dalej. Pozdrawiam