Do kogo zwrócić się o pomoc w wyleczeniu glistnicy?

Od około 20 lat mam glistnicę. Na początku, gdy ją pierwszy raz wykryto lekarz przepisywał mi zentel, ale gdy w badaniu przestała wychodzić obecność pasożytów, lekarz już dalej nie chciał przepisywać, a ja nadal byłam i jestem chora. Mam nudności, bóle głowy i inne dolegliwości związane z glistnicą. Nie mam do kogo zwrócić się o fachową pomoc, każdy do kogo pójdę przepisuje dawkę trucizny jedynie, gdy badanie znów wyjdzie dodatnie. Gdy wyjdzie ujemne, to już nikt nie chce przepisać dalej leków. I tak ciągnie się to od ponad 20 lat i nie wiem co zrobić, bo ciągle jestem chora i nie ma mi kto pomóc. W związku z tym proszę o fachową pomoc/poradę, jeśli by było to możliwe, to jak najszybciej.

BIAŁYSTOK, ŻURAWIA 14 Telefon: 085 740 94 43, 085 740 94 46 lub PORADNIA CHORÓB ODZWIERZĘCYCH I PASOŻYTNICZYCH SZPITAL ZAKONU BONIFRATRÓW W KATOWICACH PORADNIA CHORÓB ODZWIERZĘCYCH I PASOŻYTNICZYCH:KATOWICE, ul. L.MARKIEFKI 87 Telefon:(032)357 62 78

Pozdrawiam.