Dolegliwości układu moczowo-płciowym

Od 1,5 roku mam problemy moczowo-płciowe, w obrębie tych narządów mam dokuczające kłucie w skórze, czasami swędzenie, dziwna wydzielina. Byłam badana przez 4 ginekologów. Leczono mnie na grzybice, ale żaden lek nie pomógł, miałam robioną cytologię, W tym roku miałam badanie na posiew z kanału szyjki macicy. Okazało się, że mam e. coli+++ s.aureus mssa++. Brałam taromentin przez 7 dni, potem bactrim forte przez 5 dni, teraz biorę biseptol i nie ma poprawy.Co dalej robić, jestem załamana

Lek. Tomasz Budlewski

konieczny jest posiew kontrolny i dalsze postępowanie wg wyniku.