Domowe ćwiczenia na rozluźnienie kręgosłupa szyjnego

Witam serdecznie, Mam 29 lat. Mam problemy z kręgosłupem szyjnym (ok. 10 lat temu miałam wypadek na rowerze). Mam stwierdzoną niestabilność kręgosłupa oraz pęknięcie blaszki międzykręgowej pomiędzy C4, C5. Pozostawałam pod opieką lekarza neurologa i raz w roku dostawałam skierowanie na rehabilitację Teraz mam daleki termin do lekarza, dlatego chciałam zapytać o ćwiczenia na rozluźnienie kręg. szyj. które mogłabym wykonywać sama w domu by wspomóc się wtedy kiedy dokucza mi ból. Dziękuje bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest opisać jakie ćwiczenia miałaby Pani wykonywać w domu. Proponuję udać się do miejsca gdzie były już wykonywane zabiegi z prośbą o pokazanie dostępnych metod stosowanych w domu.