Domowe sposoby na ból korzonków nerwowych

Często bolą mnie korzonki nerwowe. Jakimi domowymi sposobami mogę zpobiegać powstawaniu bólu ? Nadmieniam, że prowadzę siedzący tryb życia (taka praca i styl życia :( ) i jeżeli to ma jakieś znaczenie, systematycznie biorę leki na nadciśnienie. Pozdrawiam. Adam N.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bóle spowodowane uciskiem na korzenie nerwów rdzeniowych są często ciężkie do opanowania za pomocą jakichkolwiek środków nawet leków przeciwbólowych. Jednakże polecam udanie się do lekarza w celu przypisania odpowiednich leków i ćwiczeń, które mogą pomóc w złagodzeniu bólu. Pozdrawiam.