Drażliwość, szumy w uszach - czy ma to jakiś związek z nerwicą?

Mam na imię Ania i mam 19 lat. Od pewnego czasu zrobiłam się strasznie nerwowa, wszystko mnie drażni, gdy zaczynam się denerwować moje ciało drży, wieczorem gdy zasypiam słyszę dziwny szum w uszach i również rano jak wstaję, w ciągu dnia rzadko się zdarza. Czy to objawy nerwicy?

Witam!

Dolegliwości, których Pani doświadcza, mogą być związane z nerwicą. Jednak do zdiagnozowania problemu niezbędna jest wizyta u lekarza psychiatry. Lekarz będzie mógł określić, co Pani dolega oraz zalecić odpowiednie leczenie. Warto również skorzystać z pomocy psychologa. Praca z psychologiem nad psychicznymi problemami może pozwolić Pani sprawniej radzić sobie w trudnych sytuacjach i zmniejszyć dolegliwości. Dzięki pomocy specjalistów będzie Pani mogła poznać przyczynę problemów oraz wpłynąć na poprawę swojego stanu psychicznego.

Pozdrawiam