Drętwienie i mrowienie rąk i nóg a nerwica
Witam od tygodnia odczuwam drętwienie i mrowienie rąk i nóg. Byłam na pogotowiu, zbadał mnie neurolog, miałam robione TK głowy, badania tarczycy, krwi, moczu. Lekarz nie stwierdził żadnych nieprawidłowych odruchów, wyniki w porządku. Mam rozrusznik serca więc nie mogę mieć rezonansu ani EEG. Podano mi środki uspokajające i elektrolity w kroplówce i mrowienie w większości ustało, ale dziś rano znowu wróciło. Lekarz stwierdził że to nerwica. Powinnam drążyć temat czy udać się do psychiatry?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Witam,
proszę spróbować psychoterapii,gdyż prawdopodobnie napięcia z różnych przyczyn życiowych ujawniaja się u Pani poprzez objawy fizyczne ,które są częścią większej całości wymagającej "ogarnięcia".
Serdecznie pozdrawiam
do doświadczonego terapeuty.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza