Paniczny lęk, depresja, spadek wagi, mrowienie i drętwienie rąk

Witam.. Jestem tu nowy,Mam duży problem już 5 miesięcy z nim walczy..Czuje się tak jak miałbym zaraz umrzeć Dusze się,ciężko mi złapać powietrze nawet teraz jak z wami pisze to mi źle Nie moge nic jeść pije łyczkami bo boje sie że sie udusze...do Tego pale papierosy..Wiem głupi jestem ale bez terapii nie przestane palić..Do tego paniczny lęk. depresja,spadek wagi,mrowienie i drętwienie rąk,zaburzenie świadomosć...Ja już nie nie wiem co mam robić..

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Opisał Pan szereg objawów, które mogą leżeć u podłoża wielu zaburzeń i chorób zarówno psychicznych jak i somatycznych. Dlatego uważam, że powinien Pan udać się do poradni zdrowia psychicznego w Pana mieście, gdzie zostanie Pan skierowany do odpowiednich specjalistów.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter

Dzień dobry, zalecam do jak najszybszego kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą. Po postawieniu wstępnej diagnozy zaleci on dalsze kroki postępowania - podjęcie psychoterapii lub kontakt z innym specjalista. Pozdrawiam.