Drętwienie i mrowienie w stopach przy bieganiu

Witam, w kwietniu 2014r. zaczęłam przygodę z bieganiem, jednak musiałam przerwać ponieważ we wrześniu podczas biegu stopy traciły "siłę", co uniemożliwiało mi dalszy trening. Od końca lispotada do dnia dzisiejszego chodzę do różnych fizjoterapeutów, którzy nie potrafią sobie z tym poradzić. U ortopedy tez już byłam, dostawałam sterydy, które nie pomogły. Ból doskiera mi podczas chodzenia, siedzenia, leżenia.Ból jest w momencie unoszenia stopy do góry, czuję dyskomfort, drętwienie, mrowienie.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z neurologiem. Być może są to objawy chorób mięśni lub zaburzenia złącza nerwowo-mięśniowego. Inną przyczną możę być zbyt silne wiązanie butw powodujące ucisk na ścięgna prostowników palcy.