Drętwienie ręki, rozdrażnienie i złe samopoczucie

Dzień dobry proszę o pomoc drętwieje mi ręka prawa ciśnienie ok czuje się rodrażniona biorę tabletki na uspokojenie na nadciśnienie i na choesteror ldl za wysoki od 7 lat nie mam już okresu jestem do niczego w dzień w dzień coś mi jest nie umię tego określić

Witam Panią,

Na początek powinna Pani wykonać prześwietlenie kręgosłupa odc C - szyjnego. Być może jest jakiś ucisk, ewentualnie rtg nadgarstka. Proszę udać się do lekarza, który po zbadaniu Pani powinien zlecić stosowne badania. Proszę się nie "łamać" 51 lat to wiek średni. Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niedokładnie przebadani. Nasze nastwienie czasami potrafi zdziałać cuda. Może trzeba nieco zmodyfikować Pani leczenie, aby poczuła się Pani lepiej. Warto znaleźć dobrego lekarza, który kocha medycynę i chce rzeczywiście pomóc. Zapewniam Panią, że pasjonaci w tym zaodzie się zdarzają, a w Pani wieku można czuć się całkiem dobrze i czerpać radość z życia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz