Drganie kciuka a możliwe przyczyny

Witam proszę o pomoc ponieważ nie daje mi to spokoju od 4 dni drga mi kciuk to tak mocno że widać nie wiem jaka moze być przyczyna mialam robione ostatnio badania krwi i wszystko bylo dobrze skąd taki nagly obiaw czy to coś poważnego mam 32 lata i jestem bardzo nerwowa ostatnio wszystko kazda drobnostka mnie drażni nie mogę sobie poradzić biore hydroxyzyne ale i tak wszystko mnie denerwuje czy to drganie może mieć związek powinnam udać się do lekarza?

Proszę udać się na konsultację neurologiczną, warto też zrobić badanie elektrolitów w tym poziom wapnia zjonizowanego, hormony tarczycy oraz badanie EEG.