Drganie powieki, ręki, zawroty głowy a SLA

Drga mi powieka, kciuk lewej ręki w stanie spoczynku, zawroty głowy, czucie przy dotyku jakby raziło prądem. drgania mięśni całego ciała: nóg, rąk, pośladków itd, czasami bolesne, kłucie igiełek w miejscu skurczu i porażenia prądem. Problem z szyjną częścią kręgosłupa, Po stronie tej moje ramię jest wyżej niż 2. Boli też druga ręka, sztywnieje palec środkowy ból kciuka. Mam problemy z przełykaniem śliny na tle nerwowym. Boję się SLA. Biorę magnez i wapń. Jestem osobą nerwową, mam arytmię.

Witam,

Z uwagi na zgłaszane objawy powinna udać się Pani do neurologa, który zleci specjalistyczne badania. Proszę nie lekceważyć objawów. Każda choroba im wcześniej rozpoznana, tym łatwiejsza do leczenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz