Drgawki, gorączka, omdlenie z powodu bólu

Wczorsj rano dostalam miesiączkę a po poludniu dostalam drgawek garaczke mdlalam z bolu ktory występował w podbrzuszu. Pojechalam do szpitala ale nic nie wykazało. Dzis z rana bylo wporządku gdy nagle zaczal mnie strasznie kłuć brzuch w podbrzuszu moje plecy ciagle bola są jakby odrwtwiale a ten bol nie przestaje tylko dalej boli tak samo. Klujw mnie od podbrzusza aż do odbytu chodz po obu stronach podbrzusza jest to niemiłosierny bol. Pomocy

Musi pani brać środki rozkurczowe i przeciwbólowe. Jeżeli następne miesiączki będą też tak bolesne to trzeba znaleźć ginekologa który zdiagnozuje problem np. może być tylozgiecie macicy- i dobierze takie leki by sprawiały ulge