Drobny guzek podopłucny w segmencie płuca
Badanie TK klatki piersiowej z kontrastem wykazało jeden drobny guzek podopłucny śr. 3 mm w segmencie 10 płuca prawego. Poza tym narządy klatki piersiowej bez uchwytnych zmian. Czy powinnam się martwić?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W celu ustalenia rodzaju zmiany konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.