Drżenie rąk a precyzyjne czynności

Witam. Mam 20 lat odkąd sięgam pamięcią drżały mi ręce, nie jest to drżenie silne ale zawsze miałem problem z wykonywaniem zdjęć aparatem czy telefonem z ręki zawsze musiałem używać statywu. Głównie występuję w chwili kiedy chciałbym się skupić i wykonać jakąś precyzyjną czynność. Normalnie nie zwracam na to uwagi ale często gdy coś robię rodzina i znajomi mi zwracają uwagę że bardzo się one trzęsą. Nie mam pojęcia z czego może to wynikać. Latem robiłem pełną morfologię krwi i wyniki były super.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.