Drżenie rąk u położnej

WITAM. JESTEM POŁOŻNA Z KRÓTKIM,BO Z 2-LETNIM STAŻEM.OD PEWNEGO CZASU NIE MOGĘ ZAPANOWAĆ NAD TRZĘSĄCYMI DŁOŃMI PRZY WYKON.ZABIEGÓW.PACJENTKA ZWRÓCIŁA MI UWAGĘ ŻE STRASZNIE TRZĘSĄ MI SIĘ RĘCE.NIE MOGĘ ZAPANOWAĆ NAD TYM,SERCE ZACZYNA WALIĆ JAK OSZALAŁE.PROSZĘ O PORADĘ,GDYŻ NIE WIEM JAK PANOWAĆ NAD TYM,SZCZEGÓLNIE JAK PACJENT PATRZY MI NA RĘCE,DO TEGO STOPNIA,ŻE NIE MOGĘ WTEDY NAWET TRAFIĆ PASKIEM DO MIERZENIA CUKRU W GLUKOMETR.POZDRAWIAM

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli takie objawy nie są skutkiem nasilonego stresu, należy udać się do neurologa.
W przypadkach związanych ze stresem pomocna bywa psychoterapia, można również stosować propranolol.
Pozdrawiam