Drżenie rąk u półrocznego dziecka

Witam Moja 6 miesięczna córka jak ust PiS zaczyna jej drzew rączka. Córka dużo czasu spędza na czworakach i więcej ciężaru ciała jest na raczkach czy może to być ze zmęczenia mięśni? Po za tym córka jest rehabilitowana bo ma napięcie lekkie w nóżkach i prawej rączkę. Zdaza się jej ze zapatrzy się w punkt Ale jak się do niej coś powie to reaguję tak jakby była czym zainteresowana. Córka urodziła się w 37 tygodniu dostała 10abgar przeszła cytomegalie P-ciała przeszły przez łożysko i spadają

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza pediatry, Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie np. o konieczności konsultacji neurologicznej.