Drżenie ręki i zaburzenia mowy u 67-latki

Szanowna pani doctor 3 dni temu mialam nastepujace zdarzenie; idac ulica zadrzala mi reka powyzej dloni. To minelo szybko ale potem wystapilo zaburzenie mowy i to mama teraz. Co to moze byc? Bede wdzieczna za pomoc Paulina

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Bez badania nie można się wypowiedzieć. opis może sugerować zaburzenia ukrwienia tkanki mózgowej.