Drżenie w klatce piersiowej i stany lękowe

Dzień dobry. Mam problem z drżeniem w klatce piersiowej, kołataniem serca i stanami lękowymi. Czytałam o tym dużo na internecie, lecz nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie: jak sobie z tym poradzić. Mam 23 lata i z początku myślałam, że to może być zawał. Nie mogę przez to usnąć. Proszę o odpowiedź jak poradzić sobie w takiej sytuacji, by poczuć się lepiej przed konsultacją u lekarza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u psychiatry.