Duszenie w gardle a odstawienie leku Escitalopram

Witam, mam 20 lat, trzy lata temu pojawiło mi się duszenie w gardle co spowodowało problemy z jedzeniem, dostałam tabletki escitalopram i wszystko się wyciszyło, czasami tylko miałam scisk w gardle, chodzę na terapię. Jednak chciałabym je odstawić, chyba za bardzo nad tym rozmyślałam i duszenie wróciło odczuwam dyskomfort za każdym razem gdy mi się przypomni. Co robić? Czy nie jestem gotowa na ich odstawienie? Czy te objawy znikną? Proszę o pomoc.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli chodzi Pani na terapię, najlepiej skonulstować te objawy z terapeutą i porozmawiać o nich- być może odnajdziecie przyczynę lęku i da się go oswoić. bez poznania historii Pani choroby trudno pomóc.