Duszności, osłabienie, wieczne zmęczenie, wypadanie włosów, zespół jelita drażliwego i migreny

proszę o pomoc. Mam 21 lat i w ostatnim czasie otrzymuje dziwne objawy od swojego organizmu których nie potrafię zinterpretować. mam duszności,jestem osłabiona,wiecznie zmęczona, wypadają mi włosy.cierpię na zespół jelita nadwrażliwego i migreny.podczas badań zleconych przez lekarza ogólnego wyszedł mi potas 3,8 i na to została zrzucona wina za moje objawy.lecz przyjmuje potas a on nie rośnie a ja wciąż czuje się źle.Jestem już tym załamana nie życzę nikomu uczucia duszenia się.co mogę zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była robiona gazometria? Jeszcze jakieś inne badania? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.