Duszności podczas zasypiania

Witam. Ostatnio 2 razy w ciągu 2 tygodni miałam dziwne objawy. W nocy kiedy położyłam się spać i właściwie już zasypiałam nagle poczòłam, że kiedy zasypiam to zapominam o oddychaniu, wstałam i czułam straszne duszności następnie zlałam się potem i zaczęłam trzaś po czym musiałam iść do toalety sie wypróżnić i przez resztę część nocy nie mogłam zasnać bojąc że się uduszę. Nigdy wcześniej coś takiego mi sie nie zdarzało proszę o poradę.

Aleksander Ropielewski

Objawy przez Panią opisane są bardzo niepokojące jednak mało charakterystyczne i trudno jest na ich podstawie stwierdzić jaką mają przyczynę. Możliwe, że mają podłoże somatyczne lub psychogenne. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania. Sugeruję kontakt z lekarzem.