Duszności, podniesiony puls, nudności i biegunka

Witam zwracam się do Państwa z zapytaniem ponieważ mam problem.. otóż dwa tygodnie temu dopadł mnie dość dziwny stan miałam duszności podniesiony puls było mi strasznie niedobrze do tego dostałam biegunki i leciała mi woda nosem.. trafiłam do szpitala na obserwacje na tydzień czasu lekarze nie stwierdzili nic poza lekko powiększonym jelitem grubym w którym zatrzymał się kał.. ale po powrocie do domu zaczęłam się normalnie załatwiać.. tyle , że niepokoją mnie te stany które nadal się utrzymują najbardziej cierpie na ból tego jelita duszności i ból w mostku co robić?

Aleksander Ropielewski

Objawy mają szerokie spektrum i są przez to mało charakterystyczne. Bez przeprowadzenia badań dodatkowych trudno jest mi postawić rozpoznanie. Taka uogólniona odpowiedź organizmu może wynikać z reakcji alergicznej.