Duszności w klatce piersiowej, ciężki oddech i zawroty głowy

Kręgosłup ,czasem zawroty głowy ,a gdy one to i dusznosci w klatce ciężki oddech itd od dawna mam problem z kręgosłupm boli przy szyji ,az po łopatki i prąduje dalej.dawno juz robilam rezonans -wszystko ok.ciężko mi czasem obrócic samą głowę robie to całym ciałem.Od 2 tygodni mam bolącą prawą rękę az po srodkowy palec u dłoni -ciężko chwytam z bólem.Od wczoraj gdy się ruszam mam wielki ból gdy ruszam tą ręką ale w placach przy ramieniu i łopatce...co robic gdy do neurologa kolejki miesięczne???

Witam. Jeśli rezonans magnetyczny nie wykazał żadnych zmian być może przyczyna dolegliwości leży w stanie zapalnym mięśni obręczy barkowej. Takie bóle pojawiają się między innymi w niektórych chorobach autoimmunologicznych. Przede wszystkim sugeruję wizytę u lekarza poz, który pokieruje dalszym postępowaniem (diagnostyka w warunkach szpitalnych?rehabilitacja?) oraz wykonanie podstawowych badań krwi (morfologia, OB, CRP).

Poprosić lekarz rodzinnego o skierowanie do szpitala, na izbie przyjęć musi Panią skonsultować neurolog, który zdecyduje czy wymaga Pani powtórzenia rezonansu.
Lekarz rodzinny może wystawić skierowanie na rtg kręgosłupa szyjnego i zapisać odpowiednie leki.
pozdrawiam