Duże ciemię i odstająca kość na czole 6-miesięcznego dziecka

Witam.moj syn wlasnie skonczyl 6 miesięcy,niepokoi mnie zbyt duże ciemię i odstajaca kosc na czole dziecka. Codziennie podaje dziecku witaminę D a odnoszę wrażenie ze ciemię jest jednak zbyt duże i powiem szczerze trochę sie tym martwię, bo wyglada tak samo jak po narodzinach,wogole sie nie zrasta. Co robic? Czy wystarczy wizyta u pediatry czy skonsultować sie z nduroligiem?

Witam. W tym wypadku przede wszystkim należy skonsultować się z pediatrą który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania dziecka.

proszę na początku skonsultować się z pediatrą, oceni ciemiączko, szwy czaszkowe ewentualnie zaleci dalsze badania lub wizyty u specjalistów. Pozdrawiam