Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 6 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Duży guz z czarną plamką na penisie - co to takiego?

Problem pojawił się, gdy wyrósł większy "pryszcz", był cały biały. Niestety zignorowałem to. I po kilku miesiącach przekształcił się w duży guz najpierw cały czerwony, a później z czarną plamką. Jak można temu zaradzić? Czy może to wpłynąć na mój organizm? Czy może być to rak? Tu zamieszczam zdjęcia (słabe, ale zawsze można coś zobaczyć): http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0211/dsc00011bfce.jpg http://ifotos.pl/zobacz/DSC00010_hhsnran.JPG/ Najlepiej zmniejszyć fotkę to najwięcej będzie widać. PS. Często się masturbowałem ;[

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy!

Przedstawiona zmiana mogła pierwotnie być zaskórnikiem, w którym mogło dojść do podskórnego wynaczynienia krwi, co mogło skutkować ciemnym zabarwieniem. Aby ustalić dokładną przyczynę konieczna jest ocena dermatologiczna i ewentualnie badania dodatkowe. Po ustaleniu przyczyny będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Nie ma powodów do niepokoju, ale wskazana jest konsultacja dermatologiczna.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy