Duży guz z czarną plamką na penisie - co to takiego?

Problem pojawił się, gdy wyrósł większy "pryszcz", był cały biały. Niestety zignorowałem to. I po kilku miesiącach przekształcił się w duży guz najpierw cały czerwony, a później z czarną plamką. Jak można temu zaradzić? Czy może to wpłynąć na mój organizm? Czy może być to rak? Tu zamieszczam zdjęcia (słabe, ale zawsze można coś zobaczyć): http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0211/dsc00011bfce.jpg http://ifotos.pl/zobacz/DSC00010_hhsnran.JPG/ Najlepiej zmniejszyć fotkę to najwięcej będzie widać. PS. Często się masturbowałem ;[

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Przedstawiona zmiana mogła pierwotnie być zaskórnikiem, w którym mogło dojść do podskórnego wynaczynienia krwi, co mogło skutkować ciemnym zabarwieniem. Aby ustalić dokładną przyczynę konieczna jest ocena dermatologiczna i ewentualnie badania dodatkowe. Po ustaleniu przyczyny będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.
Nie ma powodów do niepokoju, ale wskazana jest konsultacja dermatologiczna.