Duży krwiak i twarde zgrubienie wewnątrz piersi
uderzyłam się w pierś powstał duży krwiak i twarde zgrubienie wewnątrz lekarz zalecił altacet ale to zgrubienie utrzymuje się już tydzień co mam robić dalej ostatnią mammografię wykonałam rok temu mam 62 lata

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, miejsce krwiaka i zgrubienia najlepiej smarować często żelem przeciwzapalnym/ z heparyną, rozgrzewać (suche ciepło) i masować kilka razy dziennie. Jeśli po tygodniu krwiak nie wchłonie się, dopiero wtedy proszę skonsultować się z chirurgiem, który po badaniu zaleci dalsze leczenie. Pozdrawiam.